zaloguj się  | koszyk pusty

::

 

W 50 % bezpośredni import z Syrii, Maroka, Egiptu, Jemenu itp. i od zaufanych dostawców - tylko od znanych wytwórców, znajomych, osoby polecone lub posiadające rekomendacje na terenie Europy lub posiadający certyfikaty z krajów Unii Europejskiej. W wielu przypadkach są to własne, podróżnicze odkrycia np. sklep perfumiarzy w Egipcie, którzy zajmują się swoim fachem od 12 pokoleń ! W obecnych czasach jest to dla nas nie do pomyślenia, ale przed wojną często spotkać można było zawody wykonywane z pokolenia na pokolenie i to w tym samym miejscu. Tak na prawdę to doświadczenie w swym rzemiośle czyni z wykonawcy mistrza. I to samo odnosi się do arabskich wytwórców kosmetyków naturalnych – wybieramy tylko tych, którzy zajmują się tym od pokoleń i mają dzięki temu ogromne doświadczenie.


Olej Arganowy, który sprzedajemy jest olejem wyciskanym na zimno w pełni SUROWYM. To najlepszy olej kosmetyczny, gdyż nie poddawany filtracji i obróbkom termicznym zachowuje wszystkie właściwości, mikroelementy, witaminy a nawet omega-9 tak trudno przechowującą się. Olej ten zaraz po otworzeniu butelki może posiadać nie zbyt przyjemny zapach, lekko orzechowy, zjęłczały. Po czasie zapach ulatnia się. Dzieje się tak dlatego, gdyż zapach kumuluje się w zamkniętej butelce. Przy ciągłym otwieraniu i zamykaniu butelki zapach wietrzeje i jest już tylko lekko wyczuwalny. Piszemy o tym dlatego, ponieważ sprzedawany w 50% olej jest podrabiany - mieszany ze spożywczym olejem arganowym, lub innym olejem, a nawet spożywczy arganowy sprzedawany jest pod hasłem kosmetycznego oleju. Ktoś, kto używa takiego produktu przyzwyczajony jest do tego innego (ładnego) zapachu, a rzeczywistość jest inna - prawdziwy surowy olej arganowy niestety ładnego zapachu nie posiada. 


Ponieważ kosmetyki importowane są z krajów arabskich, w których nie rzadko odbywają się działania wojenne zastrzegamy sobie prawo, że może zabraknąć jakiegoś kosmetyku i albo doślemy go w późniejszym terminie na własny koszt lub zostanie za brak kosmetyku zwrócona za niego kwota pieniężna. Ewentualnie na życzenie Klienta zostanie wysłany inny kosmetyk (zamiennie).

 

WWW.PACHNACAKRAINA.COM jak sami się Państwo przekonacie to nie tylko sprzedaż kosmetyków ale i misja propagowania zdrowego stylu życia. Należy mieć świadomość, że obecne środowisko naturalne jest tak mocno zanieczyszczone, że szkodliwe substancje chemiczne czy metale cięzkie przedostają się w głąb naszego organizmu poprzez skórę czy powietrze, którym oddychamy. Kosmetyk musi dodatkowo oczyszczać skórę, wiązać wolne rodniki i usuwać je. Obecna pielęgnacja skóry musi być większa niż jeszcze 10 lat temu. 

 

 

KOSMETYKI ARABSKIE, KTÓRE SĄ PAŃSTWU OFEROWANE PRZEZ PACHNĄCĄ KRAINĘ NIE BYŁY I NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH, NIE POSIADAJĄ TŁUSZCZU ZWIERZĘCEGO, ZAGROŻONYCH GATUNKÓW ROŚLIN ANI NIE ZAWIERAJĄ W SOBIE OLEJU PALMOWEGO, KTÓREGO PRODUKCJA POWODUJE WYCINANIE LASÓW DESZCZOWYCH I NISZCZENIE POPULACJI WIELU ZWIERZĄT.

STOP LUDZKIEJ CHCIWOŚCI !!!

KOSMETYKI ARABSKIE PRODUKOWANE SĄ W TAKI SAM NIEZMIENIONY SPOSÓB OD POKOLEŃ. ARABSKA FILOZOFIA OPARTA JEST NA ŻYCIU ZGODNEMU Z NATURĄ - ZGODNEMU Z BOGIEM. CO STWORZYŁ BÓG JEST DOSKONAŁE I NIE NALEŻY TEGO ZMIENIAĆ (DLATEGO ZAKAZANE JEST STOSOWANIE GMO I UŻYWANIE PRODUKTÓW GMO). 

 

 

 

 

 Dzięki Państwa sugestiom i prośbom aby zaproponować Wam inne naturalne wspaniałości z czystych, dziewiczych regionów świata do oferty Pachnącej Krainy co jakiś czas wprowadzamy tego typu produkty. Są to między innymi masło Muru Muru z regionów Amazonii - najlepszy balsam do ust chroniący przed zimnem i opryszczką (w dziale twarz - pielęgnacja), Balsam z olejem Chaulmoogra z Birmy - doskonały na problemy łuszczycowe również na cięższe odmiany łuszczycy ( w dziale ciało - leczenie) lub wyśmienita herbata z Japonii - Wiśniowe Ogrody Fuji (cudowny smak i aromat pochodzący od kwiatów wiśni). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

Facebook